KAINOS

VERČIAME GREITAI IR SU MALONUMU

Kalbos

 

Teikiamos tokių kalbų vertimai: anglų, lietuvių, rusų.

 

Kainos

 

Kainos priklauso nuo tokių aspektų kaip vertimo kalbų kombinacija, bendra užsakymo apimtis, teksto specifika, darbo atlikimo skubumas. Dėl apytikslių mano paslaugų kainų susisiekite su manimi elektroniniu paštu arba telefonu, ir aš mielai atsakysiu į visus Jūsų klausimus.

Tam, kad įvertinčiau, kiek kainuos Jūsų užsakymas, man reikia jį matyti. Atsiųskite tekstą, kurį Jums reikės išversti nurodytais kontaktais skiltyje KONTAKTAI. Pateiktų vertimui tekstų kainos nustatomos už vieną puslapį, kurį sudaro 1 500 ženklai be tarpų arba 250 žodžiai, verčiant nuo 6 iki 12 puslapių per dieną. Verčiant tekstą iš vienos kalbos į kitą, pradinio ir išversto teksto apimtis paprastai skiriasi, todėl ženklai ar žodžiai skaičiuojami pagal jau išversto teksto apimtį, o tai reiškia, kad kaina bus žinoma tik tada, kai tekstas bus išverstas. Jei iš anksto norite sužinoti galutinę kainą, skaičiuojame pagal ženklų ir žodžių skaičių teksto originale, kuri Jūs norite išversti.

Klientams pageidaujant, vertimus tvirtinu vertėjo parašu ir antspaudu, arba notariškai.

Vertimą galima apmokėti bankiniu pavedimu ar grynais pinigais pagal sąskaitas-faktūras, išrašomas be pridėtinės vertės mokesčio, nes aš nesu PVM mokėtoja.